TOSO: darmowy katalog firm

Darmowy katalog firm i rejestr firm wspierający SEO SEM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start - Usługi - Usługi pogrzebowe - ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA

gametrade

ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA

ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA

Św Antoniego 22
50-073 Wrocław
dolnośląskie
http://www.gloria.wroc.pl/
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 71 343 77 31
Opis: Zakład Usług Pogrzebowych Gloria kieruje swoją działalność we Wrocławiu już od 1989 roku. Jego potęgę stanowi przede wszystkim kulturalny personel posiadający wieloletnie doświadczenie w specjalizacji oraz absolutnie rozumiejący, jak trudnym przeżyciem jest śmierć bliskiej osoby. Dlatego też świadczy wszechstronne usługi pogrzebowe w sposób niezwykle taktowny, starając się zarazem maksymalnie odciążyć rodzinę, jak też zezwolić jej podejmować wszystkie istotne dla niej decyzje. Do dyspozycji każdego klienta pozostaje indywidualny specjalista ds. obsługi klienta, który wesprze między innymi dokonać wyboru odpowiednich akcesoriów żałobnych, treści szarf na wieńce, czy też formuły klepsydry. Zakład Usług Pogrzebowych Gloria specjalizuje się w przygotowywaniu ceremonii o charakterze religijnym albo świeckim, tradycyjnej albo z połączonej z kremacją. Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę.
Oferta:

Śmierć bliskiej osoby to niezwykle smutny i trudny moment w życiu każdego człowieka, dlatego tak ważne jest profesjonalne wsparcie osób, które odciążą w organizacji uroczystości pogrzebowych, maksymalnie odciążając rodzinę. Zakład Usług Pogrzebowych Gloria działa na obszarze Wrocławia od 1989 roku, ciesząc się zaufaniem szerokiego grona klientów, którzy doceniają ogromną kulturę czy takt, z jakim świadczone są kompleksowe usługi żałobne. Bogata oferta obejmuje, w zależności od Państwa preferencji, załatwianie niezbędnych formalności, opracowanie całej uroczystości religijnej czy też świeckiej, oprawę, dobór treści szarf na wieńce, czy też akcesoriów funeralnych. Zakład Usług Pogrzebowych Gloria posiada wieloletnie doświadczenie, również w organizacji pogrzebów osób sławnych, na których pojawia się duże grono osób.


Słowa kluczowe: usługi pogrzebowe,kremacja zmarłych,zakład pogrzebowy,ekshumacja zwłok,przygotowanie osoby zmarłej,transport zmarłych,plany pogrzebowe,usługi kamieniarskie
Pokaż lokalizację firmy na mapie
Dodano: 25.2.2013  Odsłon: 59
RSS Feeds

//