TOSO: darmowy katalog firm

Darmowy katalog firm i rejestr firm wspierający SEO SEM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start - Usługi - Usługi pogrzebowe - Zakład Pogrzebowy Bożena Witwicka

gametrade

Zakład Pogrzebowy Bożena Witwicka

Zakład Pogrzebowy Bożena Witwicka

Borowska 254
50-558 Wrocław
dolnośląskie
http://www.zakladpogrzebowy24.pl/
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 607 152 668
Opis: Poszukujesz firmy, która pomoże Ci w organizacji pogrzebu? Świetnie trafiłeś. Zakład Pogrzebowy Wrocław - Bożena Witwicka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Możemy zająć się przewozem zmarłego, wykopaniem grobu, przygotowaniem ceremonii pogrzebowej, położeniem zmarłego w grobie, zapewnieniem kwiatów, wieńców i trumny, którą wykonamy własnoręcznie. A jeśli zdecydowałeś się na pogrzeb kremacyjny, możemy wykonać też wszechstronne usługi z nim związane. Prócz tego z chęcią pomożemy Ci w załatwieniu formalności w ZUS-ie, MSWiA, USC, KRUS-ie i WBE (Wojskowym Biurze Emerytalnym). Postaramy się przy tym, aby koszty pogrzebu nie przewyższały kwoty, która jest zwracana przez ZUS, a w razie potrzeby zaoferujemy Ci możliwość rozłożenia nadwyżki na raty. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Słowa kluczowe: usługi pogrzebowe,kremacja zmarłych,zakład pogrzebowy,transport zmarłych,plany pogrzebowe,Kremacja Wrocław,Usługi Pogrzebowe Wrocław,Zakład pogrzebowy Wrocław,międzynarodowy transport ciał
Pokaż lokalizację firmy na mapie
Dodano: 25.2.2013  Odsłon: 92
RSS Feeds

//