TOSO: darmowy katalog firm

Darmowy katalog firm i rejestr firm wspierający SEO SEM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start - Technika - Telefonia - Telefony i akcesoria - Innergo Systems Spółka z o.o.

gametrade

Innergo Systems Spółka z o.o.

ul. Odrowąża 15
03-310 Warszawa
mazowieckie
http://www.innergo.pl
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Osoba Kontaktowa: Obsługa Klienta
Telefon: 22 519 84 80
Opis: Innergo Systems to prężnie rozwijająca się firma, która zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu technologii telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Posiadamy oddziały w Krakowie, Krośnie i Gdańsku. Odbiorcami oferty są zarówno wielkie przedsiębiorstwa, jak też małe oraz średnie firmy. Nasze rozwiązania dedykujemy też sektorowi administracji publicznej, hotelom itp. Realizujemy projekty współfinansowane przez Unię Europejską. Jesteśmy uczestnikiem programu Alcatel Partner – posiadamy status partnera PREMIUM.
Oferta: Innergo Systems zajmuje się dostarczaniem wysokiej klasy rozwiązań z zakresu technologii telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych. Projektujemy, wdrażamy i serwisujemy systemy bazujące na sprzęcie i oprogramowaniu wiodących producentów, takich jak Alcatel-Lucent, Ascom, Jabra, Polycom. Proponujemy rozwiązania m.in. z zakresu usług głosowych, przesyłania danych, wideokonferencji, aplikacji Contact Center. W ramach prowadzonego serwisu Alcatel gwarantujemy profesjonalną obsługę techniczną. Trudnimy się również sprzedażą telefonów Alcatel.
Pokaż lokalizację firmy na mapie
Dodano: 20.11.2012  Odsłon: 267
RSS Feeds

//