TOSO: darmowy katalog firm

Darmowy katalog firm i rejestr firm wspierający SEO SEM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start - Rolnictwo i leśnictwo - Narzędzia i maszyny rolnicze - Z.E. Technik PUH Paweł Wiśniewski

gametrade

Z.E. Technik PUH Paweł Wiśniewski

Gdańska 95
07-100 Węgrów
mazowieckie
http://www.centrumrolnictwa.pl
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 257923843
Opis: Firma Technik z Węgrowa jest solidnym partnerem rolników w interesach już ponad 10 lat. Zaopatruje tysiące polskich gospodarstw w maszyny, sprzęt oraz niezbędne wyposażenie. Oferuje fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Od 2011 roku jest przedstawicielem firmy Lely, znanego na świecie producenta robotów dla rolnictwa. Dzięki doświadczonej kadrze monterów, jest w stanie zagwarantować profesjonalny montaż i serwis oferowanych przez siebie urządzeń.  
Oferta: Ciągniki, maszyny rolnicze firm Agro-Masz, John Deere, Joskin, RMH, Metal-Fach, Unia i wiele innych, wyposażenie obór (zgarniacze obornika, systemy udojowe, poidła, maty legowiskowe, roboty udojowe Lely, świetliki, wygrodzenia itp.), nasiona i pasze, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski, sprowadzanie jałówek z Czech na życzenie klienta, sprzedaż ratalna.
Słowa kluczowe: technik, firma technik, technik węgrów, lely, lely center, lely center w Węgrowie, maszyny rolnicze, ciągniki, dojarki, hale udojowe,

Pokaż lokalizację firmy na mapie
Dodano: 18.7.2011  Odsłon: 203
RSS Feeds

//