TOSO: darmowy katalog firm

Darmowy katalog firm i rejestr firm wspierający SEO SEM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start - Transport i spedycja - Celtrans Kwiecień Tomasz

gametrade

Celtrans Kwiecień Tomasz

Wola Trzydnicka 9
23-320 Trzydnik Duży
lubelskie
http://www.celtrans-przewozy.eu
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 724727939
Opis: CELTRANS P.H.U. oferuje bardzo tanie i wygodne przewozy do Niemiec, Belgii oraz dodatkowo Holandii. Przeprowadza usługi transportowe osób, paczek, a również korespondencji, zapewniając swoim kontrahentom obsługę na najwyższym poziomie. Przewóz paczek i korespondencji odbywa się w systemie door-to-door, czyli od nadawcy do odbiorcy. Także firma realizuje przewozy turystyczne, grup zorganizowanych oraz osób do pracy, przewozy szkoleniowe, obsługuje różnorakie imprezy okolicznościowe i biznesowe, prowadząc przewozy do Holandii, Niemiec i Belgii.

Wszystkie busy do Niemiec, busy do Holandii , a ponadto busy do Belgii spółki CELTRANS zapewniają podróże odbywające się w nowoczesnych i dobrze wyposażonych samochodach. Zatrudnia ona wykwalifikowanych kierowców zapewniających bezpieczne podróże w kulturalnych warunkach. Ponadto jej przewozy do Holandii, Belgii oraz dodatkowo Niemiec wyróżniają się atrakcyjnymi cenami.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z obsługiwanymi trasami , a oprócz tego pełną ofertą firmy CELTRANS na jej stronie internetowej WWW!

Słowa kluczowe: przewozy do holandii, przewozy do niemiec, przewozy do belgii, busy do niemiec, busy do holandii, busy do belgii
Pokaż na większej mapie
Dodano: 30.10.2015  Odsłon: 30
RSS Feeds