TOSO: darmowy katalog firm

Darmowy katalog firm i rejestr firm wspierający SEO SEM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start - Edukacja i szkolenia - Mały Einsteinek

gametrade

Mały Einsteinek

Koszykarska 21 c
30-717 Kraków
krakowski
małopolskie
http://einsteinek.pl
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 571374144
Opis: Prywatne Przedszkole oraz Żłobek „Mały Einsteinek” z Krakowa zaprasza wszystkie dzieciaki! To w tym miejscu Państwa pociecha może poczuć się jak we własnym domu, a my postaramy się, aby pobyt u nas był zawsze jak najciekawszy i edukujący – z tego też względu wielu rodziców uznaje nas za najlepsze przedszkole i otrzymujemy z tego powodu wiele pozytywnych opinii.

Chcemy, aby nasze przedszkole było miejscem, w którym dzieci mają możliwość rozwijać się zgodnie z osobistymi potrzebami a także w swoim rytmie. W każdym momencie mamy czas na zabawę i na odpoczynek – wiemy, że dzieciom powinno się pozwolić być dziećmi i nie nakładać na ich barki nadmiernego ciężaru wielu zajęć ponadprogramowych. Naszym podopiecznym dajemy przy tym możliwość wielu ciekawych zajęć, które dostosowujemy do wieku dzieciaków a ponadto zainteresowań – funkcjonujemy jako językowe przedszkole, prowadzimy zajęcia logopedyczne, sportowe, a także zezwalamy naszym podopiecznym aby realizowały się w sztuce albo w kulinariach.

Nasze niepubliczne przedszkole przyjmuje również dzieci o specjalnych potrzebach nauczania, które mają odpowiednie orzeczenie. Zapewnione mają wtedy kompleksową oraz osobistą opiekę pedagogiczną a ponadto zajęcia ze specjalistami takimi jak logopeda czy psycholog.

Oferta: Naszą ofertą jest przedszkole oraz żłobek. Do żłobka przyjmujemy dzieci mające do 2,5 lat. Nasze przedszkole realizuje usługi zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi w wieku poniżej 2 lat. Przedszkole zaprasza również starsze dzieci – przeprowadzamy program zgodny z podstawą programową MEN.
Słowa kluczowe: prywatne przedszkole, najlepsze przedszkole, przedszkole, żłobek, językowe przedszkole
Pokaż na większej mapie
Dodano: 2.12.2015  Odsłon: 15
RSS Feeds