TOSO: darmowy katalog firm

Darmowy katalog firm i rejestr firm wspierający SEO SEM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start - Edukacja i szkolenia - LINGUARAMA MARCUSA EVANSA

LINGUARAMA MARCUSA EVANSA

LINGUARAMA MARCUSA EVANSA

Hoża 66/68
00-950 Warszawa
mazowieckie
http://www.linguarama.com/
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: +48 22 629 2112
Opis: Linguarama zaprasza na angielski w Anglii. Najwyższej jakości biznesowe kursy językowe prowadzone są w trzech lokalizacjach: w Londynie, Cheney Court i w Stratford-upon-Avon. Szkolą jednocześnie indywidualnie, jak i grupowo. Każdy kurs poprzedzony jest rozmową dotyczącą potrzeb oraz oczekiwań klienta, dzięki temu szkolenie może być skrojone idealnie pod kursanta. Od chwili dotarcia na miejsce uczestnicy są żywo angażowani w słuchanie, mówienie i doświadczanie języka angielskiego. Dzięki temu nauka następuje intensywniej. Wybierając kurs z Linguarama w Wielkiej Brytanii masz możliwość spotkać i pracować w otoczeniu wymagających kolegów, profesjonalistów pochodzących z różnych stron świata. Każdego roku witamy uczestników z ponad 60 krajów, co stwarza jedyne w swoim rodzaju międzynarodowe środowisko. Wszystkie ośrodki językowe Linguaramy na terenie Anglii mają akredytację British Council, gwarantującą wysoki standard i kompetentne szkolenia. Więcej szczegółów co do kursów znaleźć można na stronie.
Oferta:

Szukając kursów angielskiego w Anglii każdy człowiek biznesu powinien zwrócić uwagę na szkolenia ośrodka językowego Linguarama. To jedna z czołowych w tej branży firma. Specjalizuje się w kursach angielskiego dla biznesu. Proponują tak kursy indywidualne, jak i grupowe. Doświadczanie angielskiego zaczyna się już od momentu dotarcia, każdy uczestnik jest tu aktywnie włączany we wszelkie aktywności, co wiąże się z słuchaniem, mówieniem oraz rozumieniem angielskiego. Przez cały czas trwania kursu jego członkowie uczą się w sposób czynny bądź pasywny. Wybierając kurs z Linguarama w Wielkiej Brytanii kursanci mogą mieć gwarancję najwyższego poziomu zajęć prowadzonych przez ekspertów, a dostosowanych idealnie do ich potrzeb zawodowych. Być może to właśnie jest powód, dla którego co roku do ośrodków Linguarama ciągną uczestnicy z przeszło 60 krajów. Być może ma dla nich znaczenie, że wszystkie ośrodki tej szkoły językowej na terenie Anglii mają akredytację British Council, zapewniającą najwyższy standard i profesjonalne szkolenia.


Słowa kluczowe: nauka angielskiego,kursy angielskiego,angielski biznesowy,nauka angielskiego w Anglii,szkoła językowa,nauka angielskiego online,ośrodek językowy,angielski
Pokaż na większej mapie
Dodano: 22.2.2013  Odsłon: 436
RSS Feeds